Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grindet me të fejuarën edhe e vret
English

Grindet me të fejuarën edhe e vret

Itali, 17 Mars NOA - Ka vrarë të fejuarën në përfundim të një grindje të dhunshme, me dy të shtëna pistolete dhe më pas është paraqitur vetë për tu dorëzuar në komisariatin e policisë. Gjithçka ka ndodhur në Spigno Saturnia, në provincën e Latinas. Viktima është një 25-vjeçare, mësuese dhe mama e një vajze 6-vjeçare. Vrasësi një 39 vjeçar që prej dy vitesh punon si një roje provinciale. Grindja me sa bëhet e ditur është bërë për xhelozi. Mes çiftit ka nisur një diskutim i fortë, por më pas të dy kanë zbritur nga makina dhe burri ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar mbi të fejuarën e tij. Plumbat e arritën femrën në gjoks dh në stomak, duke e lënë të vdekur në vend. Më pas vrasi e la armën pranë trupit të pajetë dhe hipi në makinë duku iu drejtuar komisariatit të policisë për tu dorëzuar.

r.b/NOA

KOMENTE