Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Milan, Allegri provon Paton me Cassanon
English

Milan, Allegri provon Paton me Cassanon

Milano, 17 Mars NOA - Pa skualifikimit me tre javë në drejtim të suedezit Ibrahimovic, Allegri është hedhur që tani në mendime për të zgjidhur çështjen e sulmit në sfidën e vështirë të fundjavës kundrejt Palemros. Në ndeshjen stërvitore tekniku i Milanit ka provuar dyshen e sulmit Pato-Cassano, me Ibrën e Robinhon në formacionin kundërshtar. Me shumë mundësi do të jenë pikërisht, talenti barez dhe braziliani që do të nisin lojën si titullar, ku do të kenë mbështetjen e Boateng, i cili aktualisht po stërvitet veç, por që të shtunën do të jetë i pranishëm.

Në mesfushë do të vendoset Flamini, pas eksperimentit të dështuar me Merkel: ku krahas francezit do të jenë dhe Gattuso me Van Bommel dhe me Emanuelson që fillimisht do ta nisë ndeshjen nga pankina.

r.b/NOA

KOMENTE