Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ministria e Financave
English

Njoftim nga Ministria e Financave

Tiranë, 17 mars, NOA - Ministria e Financave do të organizojë ditën e Premte, datë 18 mars 2011, ora 10:00, në Hotel “Tirana Internacional“, tryezën e rrumbullakët mbi Amnistinë Fiskale në Shqipëri.

Synimi i kësaj tryeze do të jetë diskutimi i propozimeve të komunitetit të biznesit mbi ndërmarrjen e amnistisë fiskale në Shqipëri, tiparet dhe elementët që duhet të ketë kjo amnisti.

NOA

KOMENTE