Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Orare për fëmijët në Paris
English

Orare për fëmijët në Paris

Paris, 17 Mars NOA - Minorenët e dy qyteteve në Paris, Gennevilliers dhe Asnieres, nuk mund të dalin më nga shtëpia e tyre vetë, pas orës 20:00 dhe deri në 6:00 të mëngjesit.

Orari i mbylljes në shtëpi, që për momentin është në fuqi për një javë, erdhi menjëherë pas vdekjes së Samy, një djali 15-vjeçar, i cili u nda nga jeta javën e kaluar, ku mbeti viktimë e një grindje mes tre banditësh.

r.b/NOA

KOMENTE