Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sekuestrohen 30 kg hashash në Vorë, s’njihen poseduesit
English

Sekuestrohen 30 kg hashash në Vorë, s’njihen poseduesit

Vorë-Tiranë, 17 mars 2011, NOA – Në kuadër të luftës kundër trafikimit të drogës uniformat blu të antidrogës kanë sekuestruar pasditen e sotme afro 30 kg hashash. Operacioni policor u finalizua në fshatin Vorë në dalje të Tiranës.

Burime nga policia e kryeqytetit po punon intensivisht për identifikimin e poseduesve të drogës.

Ndërkohë që po sipas këtyre burimeve gjatë hetimit pritet të mësohet më shumë edhe rreth destinacionit të drogës.

Policia e Tiranës informoi se operacioni po vazhdon për kapjen e personave si dhe zbulimit të rrjetit të drogës.

mit/NOA

KOMENTE