Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Të dhënat mbi tabletën Samsung Galaxy Tab 10.1
English

Të dhënat mbi tabletën Samsung Galaxy Tab 10.1

SHBA, 17 Mars NOA - I riu, Samsung Galaxy Tab 10.1, tableta me sistem operativ Android 3.0 e cila pritet të vijë gjatë javëve të ardhshme në treg, është protagonistja e një seri videosh që janë publikuar në mënyrë paraprake de që kanë rrëfyer në lidhje me përdorimin e kësaj aparature të re që do të ofrohet. Samsung Galaxy Tab 10.1, është një ndër rivalët më të mundshëm të i-Pad-it të ri të Apple dhe dallohet për praninë e një ekrani me prekje të madhësisë 10.1 polësh. Procesori i tij është tepër i fuqishëm pasi bëhet fjalë për një Nvidia Tegra 2, ndërsa për sa i përket kamerës ajo do të jetë prej 8.0 megapiksel. Të dhëna të cilat duhet thënë se premtojnë shumë për këtë tabletë të re të prodhuar nga gjigantët e Samsung.

r.b/NOA

KOMENTE