Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Të zhveshur në altar
English

Të zhveshur në altar

Birmingham, 17 Mars NOA - Në Birmingham, shpesh herë martesa është një “biznes” tepër i kushtueshëm dhe në këtë mënyrë një çift ka vendosur të kursejë të paktën në veshjet e ceremonisë. Kelly Clinton dhe Lee Wiggetts faktikisht kanë pranuar njëri tjetrin në altar plotësisht në zhveshur. Falë kësaj gjetje, që mund të themi është tepër origjinale, çifti ka fituar një konkurs nga stacioni lokal i radios: primo premio? Shpenzimet e dasmës të paguara.

r.b/NOA

KOMENTE