English

Kush janë 4 finalistët e “Big Brother 4”

Tiranë, 27 mars, NOA – Java e fundit e spektaklit më të ndjekur në vend Big Brodher ka përcaktuar dhe finalistët. Ata janë; Marjeli, Ogreni, Ermela dhe Ergysi. Televotimet kanë larguar nga konkurrimi Nedën. Ndërkohë që në fillim të emisionit u largua dhe Mirjeta.

Emocionet dhe surprizat nuk kanë munguar në natën para finale të spektaklit. Në shtëpinë e konkurrentëve kanë shkuar dy futbollistët të kombëtares së futbollit dhe grupi i mirënjohur “Elita 5”.

Por emocionet më të forta kanë qenë në largimin Nedës dhe Mirietës. Gjatë largimit të Mirjetës, Marjeli nuk ka arritur t’i mbajë lotët. Ndërkohë që më pas ka ardhur dhe eliminimi i Nedës, gjë që ka sjellë dhe trishtimin e Ogrenit, lotë dhe emocione të forta.

a.k/NOA

KOMENTE