Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ministria e Drejtësisë
English

Njoftim nga Ministria e Drejtësisë

Tiranë, 31 mars, NOA - Nesër ora 11.00 , nën kujdesin e Ministrit të Drejtësisë, Bujar Nishani, Komiteti Shtetëror i Ndihmës Juridike, i cili është një institucion në varësi të Ministrisë së Drejtësisë dhe Komisioni për Mbrojtjen nga Diskriminimi do të firmosin një marrëveshje bashkëpunimi.

Qëllimi i marrëveshjes është koordinimi i punës së këtyre institucioneve me qëllim mbrojtjen ligjore të njerëzve në nevojë.

NOA

KOMENTE