English

Chelsea nxiton për Neymar

Angli, 30 Mars NOA - Chelsea është shprehur e gatshme për të bërë një ofertë reale. Në garë me Juventusin dhe Barcelonën për Neymar, 19-vjeçarin brazilian të, “Blutë e Londrës”, janë shprehur të gatshëm për të paraqitur një ofertë tjetër pas asaj të refuzuar gjatë verës së kaluar.

Roman Abramovich, siç bëhet e ditur nga “The Sun”, është i gatshëm për të lënë të lirë Didier Drogba dhe kjo vetëm që në sulm të jenë përkrah njëri-tjetrit, Neymar dhe Torres dhe për të arritur këtë qëllim ai mund të investojë deri në 34 milionë euro.

r.b/NOA

KOMENTE