English

Nxënësi zbulon se mësuesja ishte aktore e filmave porno

Kanada, 2 prill, NOA - Një mësuese është pushuar nga puna në një gjimnaz në Kanada pasi u zbulua se ishte një aktore e filmave pornografik. Ngjarja e rënë ka shokuar stafin pegadogjik, të cilët kishin vlerësimet me të mira profesionale për mësuesen, Samantha Ardente.

Zbulimi i aktores është bërë nga një prej studentëve të saj. Ai i ka kërkuar asaj një autograf duke e komplimentuar për filmin që kishte parë.

Ndërkohë që fotot e saj janë zbuluar me pas dhe në adresën e Facebook. Bordi i drejtuesve të shkollës në Kanada firmosi më pas shkarkimin e saj dhe kërkoi falje, duke deklaruar se kishte dhënë një model të keq për brezin e ri. Por humbja e punës i ka sjellë dhe famën aktores porno. Videot e saj janë më të klikuara në Kanada dhe në qytetin ku ajo jetonte.

a.k/NOA

KOMENTE