Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Beynoce, gati për prezantimin e albumit të ri
English

Beynoce, gati për prezantimin e albumit të ri

SHBA, 6 Prill NOA - Tani është gjithçka gati. Në tre vite distancë nga “I am... Sasha Fierce”, Beyonce ka paraqitur një tjetër album të goditur.

Diçka të tillë e ka bërë duke nisur nga zero. Mbi të gjitha, divorci me menaxherin e saj historik, babai Mathew, që e ndiqte atë që nga kohët e Destiny's Child.

Producentët e ri dhe vetë presidenti i Sony Australia, Denis Handlin, që ka dëgjuar paraprakisht gjashtë nga këngët e albumit ka pohuar se disku i ri do të jetë i shkëlqyer.

Me pak fjalë, Beyonce pritet të shpërthejë sërish në botën e muzikës pop dhe kjo falë albumit të ri që do të publikojë.

r.b/NOA

KOMENTE