Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bllokohet 1 kg heroinë në Durrës, pranga zotëruesit të saj
English

Bllokohet 1 kg heroinë në Durrës, pranga zotëruesit të saj

Durrës, 6 prill 2011, NOA- Policia e Durrësit ka kryer pasditen e sotme bllokimin dhe sekuestrimin e një kilogram lënde narkotike.

Sipas të dhënave paraprake dyshohet se lënda e sekuestruar është e llojit heroinë, dhe si zotërues i saj është arrestuar I.Hoxha.

Mësohet se lënda narkotike ishte fshehur në automjetin e të ndaluarit Hoxha, i cili dyshohet se vepronte në bashkëpunim.

Të dhënat për të flasin për përballjen me akuzat e posedimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike.

a.y/NOA

KOMENTE