Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chelsea: Ancelotti kërkon rinovimin e kontratës
English

Chelsea: Ancelotti kërkon rinovimin e kontratës

Londër, 6 Prill NOA - Sezoni diskret i Chelsea me sa duket ka bindur presidentin e klubit Roman Abramovich të vazhdojë pa ndihmën e Carlo Ancelottit në sezonin e ardhshëm 2012.

Megjithatë tekniku italian, që është në skadim të kontratës së tij në fund të qershorit, shpreson ende të qëndrojë në Stanford Bridge.

“Do të më pëlqente të zgjasja kontratën time aktuale pasi i dua këto lojtar dhe këtë klub. Natyrisht që ky vendim nuk më takon mua, por mendoj se duhet të fitoj një trofe për të vazhduar aventurën time në këtë ekip”, - këto ishin fjalët e ish-teknikut të Milanit në prag të ndeshjes së Ligës së kampionëve me Manchester United.

r.b/NOA

KOMENTE