Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Eva, në një formë fizike të përkryer
English

Eva, në një formë fizike të përkryer

SHBA, 6 Prill NOA - Një fizik i përkryer dhe linja perfekte, këtyre shtuar dhe një buzëqeshje e mrekullueshme.

Kjo ka qenë paraqitja e Eva Longoria në një veshje të shkurtër, që vënë në pah këmbët e saj perfekte dhe një fustan në ngjyrë blu që thekson më shumë linjat trupore të saj.

Në një farë mënyrë ajo ka treguar se divorci e pandryshuar atë dhe gjithçka ka shkuar për mirë.

Shtëpiakja e dëshpëruar nuk është shfaqur asnjëherë në këtë formë. E ftuar në “David Letterman Show” aktorja seksi ka ndaluar në rrugë duke firmosur autografe për fansët dhe fotografi të shumta me to.

Longoria është e impenjuar këto ditë në promovimin e librit të saj “Eva’s Kitchen: Cooking with Love for Family and Friends”, një libër-manual në të cilin interpretuesja e “Desperate Housewives” tregon receta të shumta dhe pasionin e saj për një kuzhinë të mirë.

r.b/NOA

KOMENTE