Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hajdutët në shtëpinë e Michael Buble
English

Hajdutët në shtëpinë e Michael Buble

Buenos Aires, 6 Prill NOA - Rikthim jo i mirë në shtëpi për të sapo martuarit Michael Buble dhe Luisana Lopilato.

Hajdutët kanë bërë një “vizitë” në shtëpinë e tyre në Buenos Aires ndërkohë që këngëtari kanadez dhe aktroja e telenovelave po festonin bashkimin e tyre jashtë kryeqytetit argjentinas.

“Nuk dua që ky moment të më prishë ditën më të lumtur të jetës sime”, - pohoi modelja 23-vjeçare që është martuar në një ceremoni civile të premten e kaluar, që u ndoq nga një rit fetar dhe nga një festë me 300 të ftuar.

Hajdutët me sa bëhet e ditur janë futur në shtëpinë e çiftit gjatë orës 6 të mëngjesit të ditës së dielë, duke shkatërruar alarmet dhe kamerat e sigurisë.

r.b/NOA

KOMENTE