Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
KQZ jep “OK”, regjistrohen kandidatët e PS në Fier
English

KQZ jep “OK”, regjistrohen kandidatët e PS në Fier

Tiranë, 6 prill 2011, NOA- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i mbledhur gjatë ditës së sotme ka pranuar kërkesën e Partisë Socialiste për kandidatët e paregjistruar në qarkun e Fierit.

Pas marrjes së këtij vendimi kandidatët e Partisë Socialiste janë regjistruar në KZAZ numër 19.

Shkak për këtë vonesë sipas socialistëve është bërë largimi para kohe i anëtarëve të KZAZ-së numër 19 dhe përkatësisht përfaqësuesit e mazhorancës.

a.y/NOA

KOMENTE