Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kryeministri: Fushata, reformat s’do braktisen për një muaj
English

Kryeministri: Fushata, reformat s’do braktisen për një muaj

Tiranë, 6 Prill, NOA Update – Punonjësit e administratës publike duhet të respektojnë oraret zyrtare gjatë fushatës elektorale. Kjo ka qenë porosia tjetër që ka lënë kryeministri Berisha gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë.

“Nuk mund të ndërpresim reformat e qeverisë për një muaj, do të ishte shumë e kushtueshme, ndaj bëj thirrje që ato të vazhdojnë më tej”, tha ai.

Sipas tij, vajtja tek qytetari në mënyrë sa më të thjeshtë dhe me propozime konkrete për problemet e tyre, vlen më shumë se kapardisja.

Kjo përbën sipas tij, edhe një nga elementët e veçantë të kësaj fushate elektorale për mazhorancën ... (vijon)

n.e/NOA

KOMENTE