Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mbyt gruan dhe e publikon online
English

Mbyt gruan dhe e publikon online

Spanjë, 6 Prill NOA - Ka mbytur gruan dhe më pas ka treguar kufomën e saj, nëpërmjet një ueb-kamere, babait të vajzës, i cili jeton në Rumani.

Gjithçka ka ndodhur në Torrejon de Ardoz, pranë Madridit.

Vrasësi, Darel Marcu, 21-vjeç, i pakënaqur, më pas njoftoi se po kërkon të vrasë dhe motrën e viktimës.

21-vjeçari është ndaluar menjëherë nga autoritetet, të cilët u lajmëruan nga babai i viktimës.

Në këtë pikë agjentët në Madrid kanë ndërhyrë menjëherë, duke arrestuar vrasësin, me kombësi rumune, në mënyrë të tillë që të parandalonin një vrasje tjetër të motrës 13-vjeçare.

Vajza e vogël jetonte në shtëpinë e çiftin, por në atë moment ajo fatmirësisht nuk ndodhej në shtëpi.

r.b/NOA

KOMENTE