English

Njoftim nga PDIU

Tiranë, 7 prill, NOA - Në orën 18:00, në sallën "Dea" të Hotel Mondial prezantohet kandidati i PDIU-së për kryetar të njësisë bashkiake numër 7 në Tiranë, z. Krenar Alimehmeti. Në këtë prezantim do të marrë pjesë ndër të tjerë, edhe kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, z. Shpëtim Idrizi.

NOA

KOMENTE