English

PS: Në 8 maj edhe Rajmonda do votojë kundër Saliut

Tiranë, 15 prill 2011, NOA- Pas deklaratës së deputetes demokrate Rajmonda Bulku, e cila akuzonte kryebashkiakun Rama për betonizimin e Tiranës, i menjëhershëm ka qenë reagimi i selisë rozë.

Nëpërmjet anëtares së kryesisë, Megi Ajtyresa, PS deklaroi se në 8 maj do jepet përgjigja e merituar ndaj maxhorancës.

“Zonja Rajmonda është ende në rolet e Kinostudios. S’di ç’thotë, po i thonë thuaje dhe e thotë. Megjithatë fajin se ka Monda, po Saliu dhe në 8 maj shqiptarët do ndihmojnë edhe Mondën për të dalë nga roli duke votuar kundër Saliut”, deklaroi Ajtyresa.

a.y/NOA

KOMENTE