Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aguilera, ikonë e homoseksualëve
English

Aguilera, ikonë e homoseksualëve

SHBA, 23 Prill NOA - Është një ikonë gay, ashtu si shumë nga kolegët e saj të tjerë.

Në këtë mënyrë i kanë kërkuar të jetë sponsori i inaugurimit të “Gay Walk of Fame”, ku ajo pranoi pas pasur asnjë hezitim.

Christina Aguilera mbrëmjen e djeshme ka lënë gjurmët e duarve të saj në lokalin lgbt “The Abbey”, mes duartrokitjeve dhe shumë fansave.

Këngëtarja bjonde, me lukun e saj burlesque, është shoqëruar përgjatë gjithë kohës nga i fejuari Matthew Rutler. Me të, duhet thënë se Crisitina ka gjetur qetësinë, pas përfundimit të martesës me Jordan Bratman.

r.b/NOA

KOMENTE