Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Foshnja bie nga kati i katërt dhe nuk pëson asgjë
English

Foshnja bie nga kati i katërt dhe nuk pëson asgjë

Florida, 23 Prill NOA - Te biesh nga kati i katërt dhe mos të kesh asnjë pasojë, është kjo historia e pabesueshme që ka ndodhur orët e fundit.

Jemi në Orlando, në Florida, ku një vogëlushe prej 16 muajsh ka rënë nga ballkoni i Econo Lodge Hotel dhe është kapur në ajër nga një turist anglez, që kaloi pikërisht në këtë moment.

Rezultati? Të dy janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Gjatë natës, e ëma e vajzës ishte në shoqërinë e një mikeshe të saj dhe në një moment shpërqendrimi ajo duhet të ketë lënë një spirale të hapur në dritare, për vogëlushen.

Me sa bëhet e ditur vajza ka dalë deri në ballkon pa e vënë re askush dhe më pas është hedhur, ku fatmirësisht gjithçka është mbyllur pa pasoja.

r.b/NOA

KOMENTE