Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bukuroshja J.Lo në një version pa tualet
English

Bukuroshja J.Lo në një version pa tualet

SHBA, 28 Prill NOA - Mos kishte qenë për fundshpinën e saj më të bukur të mbarë Hollywood-it, Jennifer Lopez mund të kishte kaluar pa u parë.

Me flokë të mbledhura dhe pa tualet e make up, këngëtarja seksi, nuk njihet aspak në mënyrën që jemi mësuar gjithmonë ta shohim dhe duhet theksuar se nuk është aspak glamur.

Një rënie e qartë stili për pjesëtaren provokuese të jurisë së American Idol që nëpërmjet bukurisë së saj ka arritur në suksesin e saj.

r.b/NOA

KOMENTE