Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter zgjedh Fabregas
English

Inter zgjedh Fabregas

Milano, 28 Prill NOA - Objektivi i Massimo Morattit quhet Cesc Fabregas. Interi ka zgjedhur mesfushorin e Arsenalit për të riformuar ekipin e tij në atë zonë të fushës, në të cilën duhet thënë se zikaltrit kanë më shumë nevojë për sa i përket kualitetit teknik.

Spanjolli ka vendosur se do të largohet nga skuadra londineze në fund të këtij sezoni dhe lajmi është bërë i ditur Arsene Wenger, tekniku i Arsenali, i cili është dorëzuar nga ky fakt.

Për të arritur në shërbimet e Fabregas, Inter mund të sakrifikojë Sneijder, që me shumë mundësi do të jetë pjesë e tratativës për të arritur tek Tevez.

r.b/NOA

KOMENTE