Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jeta e Lindsay Lohan në një revistë të animuar
English

Jeta e Lindsay Lohan në një revistë të animuar

Los Anxhelos, 28 Prill NOA - Shumë telashe të paraqitura në një revistë me kartonë të animuar.

Lindsay Lohan, faktikisht do të jetë protagoniste e “Infamous Lindsay Lohan”.

“Bluewater Production” ka vendosur të tregojë suksesin e saj dhe jetën plot me telashe mes drogës, alkoolit dhe dënimeve të shumta.

Të pamëshirshme kanë qenë opinionet e shkrimtarit Marc Shapiro në drejtim të aktores: “Është një eksperte vendimesh të gabuara dhe nuk ka aspak vetëkontroll”.

Asgjë për tu pasur zili në këtë mënyrë në drejtim të këngëtares, e cila kohët e fundit është dënuar me katër muaj heqje lirie dhe kjo pasi vodhi një varëse me gur të çmuar në një argjendari të Los Anxhelos, në një periudhë ku ndodhej në liri me kusht.

r.b/NOA

KOMENTE