Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Motorola përgatit një smartphone të fuqishëm me kamerë 12 megapixel
English

Motorola përgatit një smartphone të fuqishëm me kamerë 12 megapixel

SHBA, 28 Prill NOA - Motorola është duke punuar në një smartphone tepër interesant, me sistem operativ Android dhe i karakterizuar nga një kamera me rezolucion 12 megapixel.

Ekrani do të jetë në formatin qHD dhe bateria 1.900 mAh kapacitet. Sipas përshkrimeve të smartphon-it, të cilit i janë paraqitur dhe imazhet në mënyrë paraprake, ai mund të zyrtarizohet në muajt e ardhshëm me emrin Motorola Targa, Motorola Bullet ose Motorola Jet dhe do të jetë i pajisur me një cip të fuqishëm Nvidia Tegra 3 me arkitekturë multicore.

r.b/NOA

KOMENTE