Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Reali mendon për Nanin
English

Reali mendon për Nanin

Spanjë, 28 Prill NOA - Hose Murinjos me sa duket nuk i ka mjaftuar Cristiano Ronaldo. Për skuadrën e tij të Real Madrid ai kërkon që pjesë të ekipit të ketë dhe Nanin, mesfushori i krahut portugez që aktualisht ndodhet në radhët e Manchester United nën urdhrat e Alex Ferguson, të cilin tekniku e mori si zëvendësues të Ronaldos.

Sipas Daily Mail, faktikisht, tekniku i “blancos” është i gatshëm të ofrojë një shifër prej 28 milionë eurosh për Nanin, kontrata e së cilit përfundon në qershor të vitit 2012.

r.b/NOA

KOMENTE