Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shpërthen një makinë në Vlorë
English

Shpërthen një makinë në Vlorë

Vlorë, 28 prill, NOA – Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të shuar flakët e mjetit. Nuk dihet ende nëse ka viktima. Makina ndodhje pranë një qendre kombëtare dhe në një zonë mjaft të populluar.

(vijon...)

KOMENTE