Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
United vazhdon të insistojë për Sneijder
English

United vazhdon të insistojë për Sneijder

Milano, 3 Maj NOA - Manchester United synon fort tek Wesley Sneijder. Mesfushori holandez ka disa muaj që është në objektivat primar të Sir Alex Ferguson, por deri më tani nuk ishte konkretizuar asnjë ofertë.

Bazuar në atë çka ka shkruar tabolidi “People”, Ferguson është i gatshëm të ofrojë një shumë të konsiderueshme për ta sjellë atë në Old Trafford.

35 milionë euro në drejtim të Interit dhe një kontratë të majme për lojtarin, që sipas teknikut skocez do të ishte “truri” ideal i mesfushës së tij dhe kjo për të pasur sa më shumë iniciativa në drejtim të Wayne Rooney.

r.b/NOA

KOMENTE