English

Rihanna dhe Beyonce, elegancë dhe joshje (Foto)

SHBA, 4 maj, NOA – Dy këngëtaret e njohura, Rihanna dhe Beyonce kanë sfiduar së fundmi në një prej pritjeve gala në Nju Jork. Tashmë nuk janë vetëm yje të suksesshme në muzikë, por po arrijnë të janë befasuese edhe në fushën e modës. Rihanna dhe Beyonce kanë dhënë një shfaqe elegance gjatë pritjes së zhvilluar dy ditë më parë në Nju Jork.

Ndërkohë që fotot e tyre nuk kanë kaluar pa u komentuar. Për Beyoncen, fustani duket se është pak më i vogël sesa numri i saj. Ndërsa për

Rihanën është cilësuar si një veshje e guximshme.

a.k/NOA

KOMENTE