English

Telashe për vajzën e Demy Moore dhe Bruce Willis

SHBA, 4 maj NOA - Telashe për Tallulah Belle, vajza 17-vjeçare e Demi Moore dhe Bruce Willis.

Është ndaluar nga policia teksa po zbriste nga një autoveturë, ku në duar mbante shishe alkooli dhe për këtë arsye u shoqërua menjëherë në komisariat.

Pas pak orësh, me mbërritjen e mamasë ajo u lirua.

Nuk është hera e parë që vajza e çiftit të famshëm të jetë pjesë e këtyre veprimeve rebele.

Në SHBA alkooli u ndalohet personave nën moshën 21-vjeçare dhe për të fituar lirinë e vajzës, u desh ndërhyrja e prindërve të saj.

Për ta marrë atë shkoi Demi Moore, kjo duke parë që Willis është i impenjuar në xhirimet e filmit të tij në Las Vegas.

r.b/NOA

KOMENTE