Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Berluskoni kërkon të sjellë Bale tek Milan
English

Berluskoni kërkon të sjellë Bale tek Milan

Milano, 5 Maj NOA - Është Gareth Bale objektivi kryesor i Silvio Berlusconit për të forcuar Milanin e tij.

Mesfushori i krahut i skuadrës së Tottenham, sipas “Daily Mirror”, është në shënjestrën e klubit kuq e zi, që u eliminua nga Liga e Kampionëve pikërisht nga “Spurs-at”.

Sipas të përditshmes britanike mbi lojtarin uellsian është e interesuar dhe skuadra tjetër e Milanos, Inter, por dëshira e Berluskonit për të marrë në skuadër lojtarin mund të bëjë pikërisht diferencën.

Duke parë se si Messi ashtu dhe C. Ronaldo është shumë e vështirë që të lëvizin nga klubet e tyre respektive, Bale do të ishte përforcimi ideal për Milanin.

r.b/NOA

KOMENTE