Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Clive Owen, protagonist i “Cities”
English

Clive Owen, protagonist i “Cities”

SHBA, 5 maj NOA - Clive Owen së bashku me Anil Kapoor do të jetë protagonisti i Cities, një film i cili është realizuar në ambientin e financës dhe i besuar në duart e regjisorit Roger Donaldson, që do të jetë i gasthëm për tu propozuar në festivalin e ardhshëm të Kanës.

Lajmi është bërë i ditur nga një reporter i famshëm në Hollywood. filmi është një histori parashikuese që prek në nivel global, temat e lakmisë dhe ambicies, në të cilin tre histori ndërthuren shumë deri sa arrijnë në kulmin e tyre, më të lartin të regjistruar ndonjëherë, nga Dow Jones.

r.b/NOA

KOMENTE