Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mariah Carey në Twitter: Gjeni emrat e binjakëve
English

Mariah Carey në Twitter: Gjeni emrat e binjakëve

SHBA, 5 Maj NOA - Tani që nuk mund të postojë më foto në profilin e saj të Twitter, Mariah Carey ka nisur një tjetër fushatë.

Këtë herë bëhet fjalë për gjetjen e emrave të binjakëve të saj, që kanë mbetur ende në sekret.

Me sa bëhet e ditur të dy nisin me shkronjën M, kjo është e vetmja e dhënë që ka bërë të ditur këngëtarja për fansat e saj, duke i kërkuar atyre të gjejnë se si mund të quhen si vajza ashtu dhe djali, të cilët sapo kanë lindur.

Zyrtarisht ajo i quan Dem Babies, por dhe ata kanë një emër.

Megjithatë për ti bërë të ditur si Mariah ashtu dhe Nick Cannon nuk kanë aspak ndërmend.

r.b/NOA

KOMENTE