Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Timberlake, jo më skena seksi
English

Timberlake, jo më skena seksi

Kalifornia, 5 maj NOA - është me të vërtetë i turpshëm.

Fillimisht pranoi se seksi pa dashuri për të nuk është i duhuri, ndërsa më pas aktori tregoi për çorapin me të cilin ai kishte mbuluar pjesët intime gjatë skenave në të cilat ishte nudo në filmin “Friends With Benefits”.

Megjithatë co-protagonistja e filmit Mila Kunis ka deklaruar: “Gabimisht ja hoqa dhe tani përmasat e tij nuk janë më mister për mua”.

Faktikisht Justin ka rrëfyer: “Kam përdorur një çorap ngjyrë mishi dhe e vendosa në një pozicion strategjik gjatë skenave nudo dhe atyre të seksit”.

r.b/NOA

KOMENTE