Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Giuseppe Rossi një hap larg Barcelonës
English

Giuseppe Rossi një hap larg Barcelonës

Spanjë, 23 Maj NOA - Giuseppe Rossi është shumë pranë Barcelonës.

Sipas Cadena Ser, sulmuesi italian i Villarreal ka arritur një akord me Barcelonën dhe kjo për të firmosur një kontratë 4-vjeçare.

Për të përfunduar këtë tratativë, mungon vetëm mirëkuptimi mes Barcelonës dhe Villarrealit dhe kjo në lidhje me vlerën e talentit 24-vjeçar.

Barça duhet të hedhë vetëm para në drejtim të skuadrës tjetër spanjolle për të marrë Rossi, por nuk përjashtohet mundësia që katalanasit të bëjnë pjesë të marrëveshjes Bojan Krkic.

r.b/NOA

KOMENTE