English

Një bast i çmendur për Barcelonën

Angli, 25 Maj NOA - Ajo çka po e preokupon më shumë për momentin është skuadra e Manchester United dhe kjo pasi ka vënë një shumë marramendëse për fitimin e Ligës së kampionëve nga skuadra kundërshtare e saj Barcelona.

Bëhet fjalë për një shifër prej 80 mijë sterlinash, rreth 92mila euro, të cilat janë vendosur nga një bastexhi anglez pikërisht për fitoren e Barçës.

Një shumë e majme kjo, por që duhet thënë mbrohet dhe nga bookmaker-sat të cilët parashikojnë një fitore te ekipit të drejtuar nga Pep Guardiola në këtë sfidë.

r.b/NOA

KOMENTE