English

United interesohet për Nasri

Mançester, 25 Maj NOA - Një blerje e rëndësishme do të vijë për skuadrën e Manchester United.

Duke u bazuar në informacionet e përcjella nga Equipe, natyrisht shumë të informuar rreth asaj çka ndodh me futbollistët francezë, Nasri me sa duket ka ndërmend të largohet nga Arsenali dhe kjo me arsyen për të shkuar në drejtim të United.

Për momentin, sipas të përditshmes sportive, dyshimet mbi këtë transferim janë të shumta pasi Nasri është ende i pavendosur për të ardhmen e tij.

Megjithatë në krahun tjetër është bërë e ditur se kjo marrëveshje mundtë përfundojë shumë shpejt.

r.b/NOA

KOMENTE