Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Braktiset foshnja, e gjejnë kalimtarët
English

Braktiset foshnja, e gjejnë kalimtarët

Korçë, 5 qershor 2011 NOA- Një fëmijë i sapolindur është gjetur pranë spitalit rajonal të qytetit të Korçës. Foshnja i seksit mashkull është gjetur nga kalimtarët, të cilët kanë lajmëruar forcat e policisë. Kanë nisur hetimet, kryesisht lidhur me identifikimin e nënës së vogëlushit.

a.q/NOA

KOMENTE
  • James Steve14:07 - 05 Qershor 2011
    Nuk mund ta besoj qe nje nene mund te hedh poshte foshnjen e saj qe e ka mbajtur nente muaj ne trupin e saj. Nuk mund te kete asnje justifikim. Zoti e pafte dhe e gjykofte ate nene qe ben ashtu se femija ska asnje faj, nese nuk e don femijen ka menyra te tjera se cduhet bere me te dhe jo ta hedhesh ne kosh te mbeturinave.