Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I riu nga Shkodra, vrasje për një “Like” në Facebook
English

I riu nga Shkodra, vrasje për një “Like” në Facebook

Ekskluzive NOA - Djali 26 vjeçar nga Velipoja në rrethin e Shkodrës, i shtyrë nga pasioni ekstrem për Facebook, ka arritur të vrasë vetëm për një “Like”. Por ndonëse ka dashur t’i fshihet policisë, është zbuluar me një faqe tjetër që kishte hapur dhe para pak orësh është prangosur.

KOMENTE