Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter-Barça, sfidë e hapur në merkato
English

Inter-Barça, sfidë e hapur në merkato

Milano, 5 Qershor NOA - Merkato e Interit kalon më parë nga Barcelona.

Zgjidhjet e Morattit dhe Brancës, faktikisht ndikohen shumë nga lëvizjet e klubit katalanas, që për të forcuar sulmin e saj është mbështetur tek objektivët e zakonshme dhe të njëjta me ato të zikaltërve: Sanchez dhe Giuseppe Rossi.

Interesi i Rosell, president i Barçës, tani është epostuar tek kileni i Udinezes.

Zikaltërit megjithatë janë ende në avantazh, por mund të “ngushëllohen” me Rossin, që Villarreal e vlerëson 30 milionë euro.

r.b/NOA

KOMENTE