Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përfundon lidhja mes Sean dhe Scarlett
English

Përfundon lidhja mes Sean dhe Scarlett

SHBA, 5 Qershor NOA - Ishin të bukur dhe të famshëm dhe dukeshin shumë të dashuruar.

Por sipas revistës People historia eksplozive e dashurisë mes Sean Penn dhe Scarlett Johansson ka përfunduar tashmë.

Çifti ka zyrtarizuar lidhjen që kishin gjatë një dreke në Shtëpinë e Bardhë.

Megjithatë zërat për një ndarje të mundshme mes tyre ishin shtuar sidomos kur në Kanë, në tapetin e kuq, muza e Woody Allen ishte vetëm. Tani duhet thënë se kanë ardhur dhe konfirmimet e para.

Realisht aktorja ndodhet në Nju Meksiko ku po xhiron “The Avengers” dhe si rrjedhojë shumë persona kur nuk e kanë parë në Kanë, kanë menduar menjëherë një ndarje të mundshëm të sajën me Penn.

r.b/NOA

KOMENTE