Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Real: Kaka është i pashitshëm
English

Real: Kaka është i pashitshëm

Spanjë, 5 Qershor NOA - Tekniku portugez i Real Madrid Hose Murinjo, në një intervistë të dhënë për radion Cadena Ser, ka theksuar se mesfushori Brazilian Rikardo Kaka nuk do të lëvizë nga kjo skuadër.

Murinjo gjithashtu ka pohuar se Kaka edhe pse nuk ka qenë i pranishëm gjatë gjithë sezonit dhe në seancat parapërgatitore te kampionatit, sërish nuk vihet në dyshim talenti i tij dhe e gjithë skuadra dhe tifozët e presin atë në nivelet më të larta që jemi mësuar ta shohim.

Në këtë intervistë ai krahas Kakasë ka theksuar se dhe dy sulmuesit e Realit, argjentinasi Gonzalo Higuain dhe francezi Karim Benzema, janë të “pashitshëm”.

r.b/NOA

KOMENTE