Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Kuzhe dështon sërish, humb 4-0 me Argjentinën
English

Fotolajm – Kuzhe dështon sërish, humb 4-0 me Argjentinën

Argjentina shkatërron kuqezinjtë duke i mundur ata me rezultatin e thellë 4 me 0. Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Shqipërisë ishte dështimi i radhës i Josip Kuzhe. (Foto: AP)

KOMENTE