Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pastore është një lojtari PSG
English

Pastore është një lojtari PSG

Francë, 1 Gusht NOA - “Pastore është një lojtar i Paris Saint Germain”, - kanë qenë këto fjalët e presidentit të Palermos, Maurizio Zamparini, që ka pohuar në një intervistë për largimin e talentit argjentinas.

“Tratativa është mbyllur orët e vona të mbrëmjes, rreth mesnatës në bazën e 43 milionë eurove”.

Është një goditje shumë e madhe në merkato kjo për teknikun brazilian Leonardo dhe në krahun tjetër tepër i kënaqur ekonomikisht ka mbetur Zamparini, i cili ka kurorëzuar “El Flaco-n” si mbret të merkatos së bashku me Aguero.

r.b/NOA

KOMENTE
  • Labinot Sopi01:19 - 01 Gusht 2011
    Mendoi se do ishte e gabuar po te shkonte pastore ne Psg sepse ai e meriton nje ekip ma te mire edhe qe ka ambicie si psh Ac Milan,