Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pas Pastore PSG e gatshme për të marrë Berbatov
English

Pas Pastore PSG e gatshme për të marrë Berbatov

Paris, 4 Gusht NOA - Paris Saint Germain pas blerjes së talentit argjentinas Pastore, tashmë është shumë pranë Berbatov: konfirmimi ka ardhur dhe nga vetë Sir Alex Ferguson, që në përfundim të një mbrëmje gala në Marsejë që përfshiu Manchester United, është përgjigjur pozitivisht pyetjes në rast se sulmuesi bullgar ishte rrugës për në Paris.

Edhe pse kontrata e Berbatov skadon verën e ardhshme, PSG i Leonardos është i gatshëm të ofrojë shumën e 20 milionë eurove për kartonin e lojtarit.

r.b/NOA

KOMENTE