Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sneijder, është derbi City-United
English

Sneijder, është derbi City-United

Angli, 6 Gusht NOA - “Asnjë tratativë për Sneijder, por në rast se oferta që do të vijë do të jetë e duhura atëherë refuzimi nuk do të ishte më diçka e pamundur”, - janë këto fjalët e Ernesto Paolillo, në vigjilje të derbit të parë sezonal që ka të bëjë me trofeun e Superkupës së Italisë.

Me sa duket pas Pekinit do të qartësohet shumë më mirë situata dhe pozicioni i holandezit që vazhdon të jetë shënjestër e skuadrave të Premier League, veçanërisht nga Manchester United i Alex Ferguson dhe nga City i Roberto Mancini, që synojnë talentet zikaltër: ku Sneijder nuk është i vetëm pasi listës i shtohet dhe Samuel Eto’o.

r.b/NOA

KOMENTE