Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, gati “operacioni” për Elia
English

Juventus, gati “operacioni” për Elia

Torino, 8 Gusht NOA - Në pritje për të kuptuar të ardhmen e Vargas nëse do jetë sërish tek Fiorentina apo jo, Juventusi ka bërë disa hapa përpara në lidhje me misionin e saj në gjetje të një mesfushori të krahut të majtë.

Javën e ardhshme, faktikisht, në Hamburg një prej drejtuesve bardhë e zinj do të fluturojë në Gjermani pikërisht për të filluar negociatat për të sjellë talentin holandez në Torino.

Për Eljero Elia Marotta është i gatshëm të ofrojë një ofertë prej 8 milionë eurosh plus bonuset.

Në këtë rast drejtori i klubit të Juventusit ka dhe mbështetjen e Conte, i cili këtë herë ka shprehur pëlqimin e tij në drejtim të lojtarit.

r.b/NOA

KOMENTE