Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Irak, shpërthejnë dy bomba, 33 të vdekur
English

Irak, shpërthejnë dy bomba, 33 të vdekur

Bagdad, 15 gusht 2011, NOA – Të paktën 33 persona kanë vdekur pas një shpërthimi me bombë në një zonë 160 km larg Bagdatit. Sipas burimeve policore dhe atyre shëndetësore, deri më tani numri i viktimave është 33 ndërsa 52 te tjerë rezultojnë të jenë plagosur.

a.q/NOA

KOMENTE